Jak zadbać o brwi?


Brwi to bardzo ważny element twarzy. Jeżeli do tej pory nie zwracałaś na nie uwagi i pozostawiałaś je zawsze takie, jakimi są na co dzień, mogłaś sporo stracić – stracić szansę na wyraźną poprawę swojego wyglądu. Spójrz tylko na modne teraz makijaże. W każdym z nich uwzględniony jest odpowiedni makijaż brwi, które są podkreślane, pogrubiane, a czasem i zmieniane pod względem kolorystycznym. Kosmetologia przygotowała dla ciebie naprawdę wiele ciekawych rozwiązań. Niektóre z nich są związane z makijażem, ale nie wszystkie, bo inne tyczą się już pielęgnacji oraz różnego rodzaju zabiegów. Nie jesteś skazana na życie z jasnymi i ledwo co widocznymi łukami brwiowymi. Jeżeli uważasz, że nie dodają ci one urody, po prostu coś z nimi zrób.

Rozwiązania kosmetologiczne

Początkowo zacznij je jakoś podkreślać, używając do tego celu odpowiedniego kosmetyku. Możesz wypróbować na sobie różnego rodzaju produkty i po prostu sprawdzić, z którym z nich najlepiej ci się pracuje i który z nich według twoich indywidualnych odczuć daje optymalny efekt. Brwi mają zostać podkreślone, ale nie możesz przesadzić w drugą stronę i namalować sobie dwóch grubych krech nad oczami, które nigdy nie będą wyglądać estetycznie. Zawsze staraj się zachować jakiś umiar. Teraz zresztą bardzo mocne, teatralne wręcz makijaże odchodzą z mody, a zastępują je takie makijaże, których praktycznie nie widać, a które służą jedynie zaakcentowaniu naturalnej urody. Już lekko przeczesane i przejechane cieniem brwi będą dobrze wyglądać. Zacznij więc od takiego prostego makijażu i w razie czego na bieżąco staraj się go korygować i lekko zmieniać.

Trwały i oszałamiający efekt

Istnieją też różne specjalistyczne metody, które pozwalają ci na uzyskanie trwałego efektu fajnie zaakcentowanych brwi. Czymś takim jest lifting brwi. Nie służy on do do tworzenia brwi od zera, ale ma za zadanie podkreślić twoje włoski, delikatnie zmienić ich kształt i odpowiednio je uformować, ale też nadać im ciekawszego koloru. Lifting nie kosztuje dużo, a pięknie podkreśla urodę. To coś znacznie bardziej naturalnego od klasycznego makijażu permanentnego brwi.

Dodatkowe informacje: https://izabelacytrowska.pl/