Pozew przeciw bankom


Jeżeli posiadasz kredyt we frankach, to możesz walczyć o unieważnienie umowy kredytowej. Oczywiście nie będzie to takie proste i będzie Tobie potrzebny dobry prawnik, który powie Tobie co masz robić oraz napisze pozew przeciw bankom. Takich pozwów jest coraz więcej, a im więcej podobnych pozwów, tym większa szansa na wygraną sprawę. Frankowicze – pozwy banków.

Jeśli myślimy o założeniu sprawy, to zróbmy wszystko, żeby ją wygrać. Poszukajmy inne osoby, które również posiadają kredyty we franku. Porozmawiajmy z nimi i zachęćmy do wspólnego napisania pozwu przeciwko bankom. Jeśli pozew będzie zbiorowy, to nasza szansa znacznie wzrośnie i powinniśmy mieć tego świadomość.

Warto też posiadać wszystkie dokumenty związane z kredytem we frankach, żeby móc udowadniać w jaki sposób wyglądała jego spłata. Dobrze mieć jakieś potwierdzenie tego, że regularnie spłacaliśmy kredyt, chociaż rata kredytu znacznie wzrosła. Wszystkie rzeczy mogą się przydać w sądzie. Bez dokumentów będzie trudno cokolwiek udowodnić, ale i tak warto próbować.